Venta

Ref.4760 Casă în Javea

€275,000

  • Share:
  • Camere: 2 Camere
  • Bai: 2 Bai
  • Suprafața:102 m²
  • Tip Imobil:Casa

Agenția imobiliară Novocasa Silla vă oferă o oportunitate extraordinară în Javea.
Este vorba despre o casă înșiruită încântătoare, cu o suprafață construită de 102 m², amenajată într-un mod confortabil și funcțional, cu 2 dormitoare, 2 băi complete, bucătărie separată, un living-sufragerie spațios și o terasă plăcută, ideală pentru a vă bucura de aer liber.
Locuința dispune de încălzire prin pardoseală, aer condiționat în living și ventilatoare de tavan în dormitoare, garantând confortul pe tot parcursul anului.
În plus, face parte dintr-un complex rezidențial cu piscină și sală de fitness comună, oferind un mediu ideal atât pentru reședința principală, cât și pentru o a doua locuință.
La Novocasa Silla dispunem de o echipă de profesioniști cu înaltă calificare, pregătiți să găsească soluții adaptate nevoilor fiecărui client. Cu peste 20 de ani de experiență în sector, lucrăm pentru a oferi clienților noștri, atât naționali, cât și internaționali, cele mai bune servicii și consultanță imobiliară.

*Acest anunț are caracter informativ și nu are valoare contractuală și poate conține erori.

** Preț de vânzare
Preț: 275.000 €

Prețul indicat nu include taxele și cheltuielile aferente tranzacției, în conformitate cu legislația în vigoare.
În conformitate cu Legea 10/2025 privind transparența și serviciile de relații cu clienții, vă informăm că:
Cumpărătorul va suporta cheltuielile și taxele aferente tranzacției, printre care:
•    Impozitul pe transferul de proprietate (ITP) – de obicei 10%, cu excepția eventualelor reduceri – aprox. 27.500 €
•    Cheltuieli de notar și înregistrare - aprox. 1.500 €
•    Comisioane imobiliare 3% + TVA (21%) - 7.950 € + TVA (Total comisioane 9.620 €)

Comisioanele agenției vânzătorului sunt incluse în preț.
Pentru mai multe informații despre ITP în Comunitatea Valenciană, puteți consulta Agenția Fiscală regională corespunzătoare.

***Vorbim și engleză și română.

Vizitați site-ul nostru www.valnovocasa.com, pentru a fi la curent cu toate proprietățile noastre.
Contactați-ne chiar astăzi pentru a programa o vizită și a descoperi această proprietate.

  • Certificat energetic: yes
  • Scală consum de energie:
  • Valoare consum de energie: 0 KWh/m2 year
  • Scala de eficiență energetică:
  • Valoarea eficienței energetice: 0 Kg CO2/m2 year
  • Aire acondicionado
  • Dulapuri
  • Nemobilat
  • Stare buna

Alicante,España

Solicită informații
Sunt de acord să primesc materiale promoționale